Honya Biotech |2023 Zábavné teambuildingové aktivity pre prácu

未标题-1

V júli.16, 2023, popredný čínsky výrobca produktov syntézy oligo, Honya Biotech Co., Ltd, usporiadal v roku 2023 banketové a teambuildingové aktivity v Pekingu.Vďaka zábavným, rýchlym a energickým tímovým aktivitám sa učíme jeden od druhého a vyvádzame náš tím z ich komfortnej zóny.Bude to silný spoločný zážitok, ktorý prinúti náš tím premýšľať a rozprávať sa o tom, kam smeruje podnikanie – a na ktorý budeme spomínať ešte dlho po udalosti.

 

未标题-2

Pred začatím aktivít v oblasti budovania tímu generálny riaditeľ spoločnosti Honya Biotech a členovia manažérov usporiadajú správu na súhrnné stretnutie v polovici roka.V tejto zhode sa navzájom predstavujeme, aby sme rozšírili členstvo a zdieľali veľký úspech úspechu spoločnosti v roku 2023.Pevne veríme, že vďaka nášmu veľkému úsiliu by sme dosiahli a stali sa popredným výrobcom syntetizátorov a surovín Oligo v Číne a poskytovali by sme zákazníkom po celom svete vynikajúce produkty a služby.Zaviazali sme sa poskytnúť každému zákazníkovi Bje riešenie Oligo Syntheis!

未标题-3

Po stretnutí začneme hru, ktorú nazývame „Kde je moja pravá svätá voda?„Organizátor rozdelil členov do 6 tímov, každý tím má svojho vedúceho, ktorého úlohou je pomáhať pri hľadaní svätenej vody, konečné výsledky budú podľa toho, ako tím pracuje a hru dokončil.V tejto hre sa členovia naučili, ako získať vedomosti a rozvíjať zručnosti na zlepšenie tímovej práce.Počasie bolo v ten deň také horúce a všetci boli unavení, ale nikto z nich sa nevzdal, len pozitívne spolupracovať.

未标题-4

Ďalej sme zorganizovali hru Floor Curling.Tímy určujú, kto má „Kladivo“ (alebo posledný kameň) na úvodnom „konci“, zvyčajne hodom mincou.Mať posledný kameň sa považuje za výhodu. Kamene sa dodávajú striedavo.Červená, žltá, červená, žltá alebo naopak, kým sa nezahrá všetkých 16 kameňov.Po zahratí všetkých šestnástich (16) kameňov je ukončený „koniec“ a je spracované skóre (pozri nižšie).V tejto hre sme sa naučili, že kým je kameň, existuje spôsob, ktorý môžeme nájsť, spolupracovať a navzájom sa povzbudzovať!

未标题-5

Nakoniec to bol naozaj úžasný zážitok pre celú tímovú prácu, etablovali sme sa na solídneho umelca so zameraním na komplexné riešenia syntézy oligo, pričom sme rozšírili rozsah tak, aby vyhovovali rastúcim požiadavkám a potrebám biotechnologických laboratórií po celom svete.


Čas odoslania: 17. júla 2023